Info

[o autorce bloga] Jestem polskim adwokatem wykonującym zawód w Warszawie. Naukowo zajmuję się prawem własności intelektualnej w branży muzycznej, zagadnieniem lex mercatoria (normami prawa wynikającymi z praktyki i zwyczaju) oraz technologią blockchain. W sprawach naukowych oraz w sprawach publikacji można kontaktować się ze mną przez portal LinkedIn i Twittera.

Blog [moderato] wynika z mojej słabości do muzyki i pisania. Ma cele wyłącznie hobbystyczne i jednocześnie kiedy to możliwe jest formą pracy pro bono na rzecz wspierania twórców i twórczości – w końcu słowo mecenas oznacza również opiekuna sztuk. Treści umieszczane na blogu są moje, subiektywne i nie mają na celu obrażenia kogokolwiek. Zachęcam do dyskutowania na temat wpisów na [moderato] na Twitterze; chętnie opublikuję również dłuższe polemiki. Strona nie pozwala na komentowanie ze względu na moje ograniczone możliwości czasowe.

Zawodowo zajmuję się obsługą podmiotów gospodarczych oraz twórców w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i własności intelektualnej, obsługą postępowań i negocjacji w razie sporów oraz ochroną danych osobowych. Pracuję w języku polskim i angielskim.

Publikacje

Nt. blockchaina i muzyki

Kategorie ogólne

Postępowanie arbitrażowe

Publikacje o „sztucznej inteligencji”:

Znaki towarowe

Prawo autorskie, dobra osobiste

Ochrona danych osobowych

Crowdfunding

In English

Strona według mojej najlepszej wiedzy nie używa ciasteczek (plików cookies). Cele strony są wyłącznie informacyjne i nie stanowią żadnej usługi, w jakimkolwiek zakresie, komercyjnym ani niekomercyjnym, na rzecz jakichkolwiek osób. Treści znajdujące się w prasie (pod linkami), lub na stronie nie stanowią porady prawnej.